Bon do perfumerii Douglas

 

                                                          

Co warto zwiedzić na Mauritiusie?

27.06.2022
Egzotyczna plaża, Mauritius - wczasy, urlopy, wakacje
Egzotyczna plaża,...
Egzotyczna plaża, Mauritius - wczasy, urlopy, wakacje
Egzotyczna plaża,...
Rajski krajobraz, Mauritius - wczasy, urlopy, wakacje
Rajski krajobraz,...
Kaskada na Mauritiusie - wczasy, urlopy, wakacje
Kaskada na Mauritiusie
Rezerwat 7 kolorów Ziemi, Mauritius - wczasy, urlopy, wakacje
Rezerwat 7 kolorów...
Ogromny gatunek żółwi żyjących na Mauritiusie - wczasy, urlopy, wakacje
Ogromny gatunek żółwi...

Mauritius jest to jedno z najbardziej egzotycznych i romantycznych miejsc  na świecie.

Z niesamowitymi plażami i cudownym klimatem niemal przez cały rok, ta mała wyspa na Oceanie Indyjskim jest tak chętnie odwiedzanym miejscem. Wybierana przez nowożeńców, amatorów nurkowania,  windsurfingu, wędkowania oraz beztroskiego leżakowania na rajskich plażach. Idealne miejsce do wypoczynku. Jej piękno nie ogranicza się jednak tylko do walorów naturalnych, bo na wyspie jest wiele atrakcji, które warto odwiedzić.

Niezaprzeczalnym atutem wyspy są rajskie plaże na Mauritiusie i to one przyciagają rzesze spragniownych wypoczynku i słońca turystów. Ale kiedy plaże zaczną nudzić (czy jest to w ogóle możliwe?), warto rozprostować nogi i wybrać się w jakieś ciekawe miejsce.

Champ de Mars jest jedynym konnym torem wyścigowym na wyspie. Leży w pobliżu centrum Port Louis – stolicy i głównego miasta na Mauritiusie. Champ de Mars jest zapewne jednym z największych i bardziej popularnych miejsc. Jeśli lubisz spędzać czas z innymi, wśród ludzi, gdzie górę biorą sportowe emocje i doping zawodników aż do wyczerpania, to Champ de Mars jest miejscem, gdzie zapomnisz o boskich plażach na Mauritiusie. Ponadto, tamtejsze wyścigi konne nie mają wiele wspólnego ze swoimi odpowiednikami w Europie lub Ameryce. Jest to niesamowicie ekscytujące wydarzenie, dostarczające mocną dawkę emocji.

Flacq to wieś położona na wschodnim wybrzeżu Mauritiusu. Choć kiedyś była ogólnie stosunkowo małą wioską, gdzie lokalna populacja ograniczała się do siebie i niemal nie utrzymywała kontaktów spoza swojego kręgu. Od kiedy niedaleko Flacq powstał największy otwarty rynek lotniczy na Mauritiusie, to wieś zyskała na znaczeniu i stała się atrakcją wyspy. Jest to zatem idealne miejsce do zrobienia zakupów, a ponadto daje możliwość zobaczenia na własne oczy naprawdę niezwykłej wielokulturowej populacji Mauritiusu.

Mała wioska Mahébourg znajduje się na południowym wybrzeżu Mauritius. Mahébourg jest to także największa wioska rybacka na wyspie i pierwotnie był tam główny port na wyspie (który teraz znajduje się w Port Louis). Jeśli wybierasz się na Mauritius, to odwiedź Mahébourg, gdzie w tamtejszych wodach są ogromne skupiska ryb. Nowo wybudowane nabrzeże jest również doskonałym miejscem, ponieważ oferuje wspaniałe widoki na głębokim Blue Lagoon.

W Parku Narodowym Chamarel, na południowym zachodzie wyspy, znajduje się wyjątkowa i jedyna na świecie ziemia wulkaniczna mieniąca się różnymi barwami zwana "ziemią siedmiu kolorów".

Powrót do Aktualności Przejdź do góry

Why Not HOLIDAYS to biuro podróży zajmujące się kompleksową organizacją urlopów, wa­kacji oraz wyjazdów służbowych na terenie całego kraju i za granicą z siedzibą w Krośnie i w Rzeszowie. Zadowolenie Klientów jest naszym priorytetem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jakość usług naszego biura turystycznego zawsze była na jak najwyższym poziomie. Wyszkolona kadra pracowników codziennie czuwa nad bezpieczeństwem i wygodą Klientów wyjeżdżających dzięki nam na wakacje. Współpracujemy z największymi touroperatorami co gwarantuje stabilność na rynku i pewność dobrze spędzonego czasu z Why Not HOLIDAYS.Wczasy last minute | Wycieczki first minute | Wakacje All Inclusive | Wczasy w Egipcie | Wakacje dla singli | Dla narciarzy | Biuro podróży | Wczasy w Egipcie | Wakacje w Turcji | Wczasy w Chorwacji | Wakacje na Cyprze | Wczasy we Włoszech | Wczasy w Hiszpanii | Wakacje w Bułgarii | Wczasy w Grecji | Wczasy Czarnogóra | Wakacje w Tunezji

Opublikowane na stronie www.whynotholidays.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Realizacja: FollowUP | Regulamin