Bon do perfumerii Douglas

 

                                                          

 - wczasy, urlopy, wakacje
Boso do... Krosna! Pod takim hasłem już 11 maja, odbędzie się występ Wojciecha Cejrowskiego. Organizatorem wydarzenia jest Grupa Why Not TRAVEL, która zaprasza wszystkich zainteresowanych najpierw do swojego biura, a następnie do Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
W związku z dynamicznym rozwojem firmy i ciągłym rozszerzaniem zakresu jej działalności w sektorze turystycznym, Zarząd podjął decyzję o powstaniu Grupy Why Not TRAVEL, zrzeszającą marki: Why Not FLY, Why Not USA, Why Not HOLIDAYS oraz Why Not MONEY.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Niezaprzeczalnym atutem wyspy są rajskie plaże na Mauritiusie i to one przyciągają rzesze spragnionych wypoczynku i słońca turystów. Ale kiedy plaże zaczną nudzić (czy jest to w ogóle możliwe?), warto rozprostować nogi i wybrać się w jakieś ciekawe miejsce.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Zostań Kolekcjonerem WNT. Kolekcjoner WNT jest to program lojalnościowy organizowany przez Grupę Why Not TRAVEL, skierowany do osób, które podróżują z Why Not HOLIDAYS.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Centrum Sportu i Rekreacji Game Sport oraz Grupa Why Not TRAVEL zapraszają do udziału w Why Not Bilard Cup. Pierwsza edycja turnieju bilardowego dla amatorów odbędzie się już 13 i 14 kwietnia 2012 roku w Krośnie. Na zwycięzcę sportowej rywalizacji czeka zagraniczna wycieczka.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
LAST MINUTE Rewelacyjny hotel MONTILLON GRAND HORIZON **** położony przy samej plaży. Cena 1107 zł / tydzień w opcji All Inclusive! Wylot już 5 kwietnia!
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Bardzo powoli, ale sukcesywnie i z tendencją wzrostową, Polacy decydują się na spędzanie świąt poza poza domem rodzinnym. Jest to moda, do której przekonuje się coraz więcej osób, wyłamując się z naszej ojczystej tradycji świąt w rodzinnym gronie.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Wśród popularnych miejsc, gdzie coraz chętniej wypoczywają Polacy, rozbłysła właśnie nowa gwiazda. Gran Canaria – bo o niej mowa – to jedna z wysp Oceanu Atlantyckiego. Popularność zdobyła dzięki produkowanemu przez jedną z prywatnych stacji telewizyjnych, serialowi o wymownym tytule "Pamiętniki z wakacji".
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Włoska wysepka Gigilio stała się bardzo popularna wśród turystów odwiedzających Toskanię. Wszystko za sprawą katastrofy statku "Costa Concordia", który dnia 13 stycznia br. uderzył w skały u wybrzeżu wyspy Gigilio, gdzie obecnie spoczywa wrak wycieczkowca.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Z okazji 15. urodzin Neckermann Polska, touroperator przygotował specjalną promocję cenową razem z linią lotniczą Condor. Na wszystkie wyloty do Meksyku, na Dominikanę, Kubę, Jamajkę i Malediwy od 30 maja do 30 czerwca 2012 cena przelotu na trasie WAW/KRK/KTW/WRO/POZ/GDN – FRA (w obie strony) wynosi tylko 1 euro + opłaty lotniskowe i podatki.
Więcej informacji
Przejdź do góry
Strona 51 z 54 [1]4950515253[54]

Why Not HOLIDAYS to biuro podróży zajmujące się kompleksową organizacją urlopów, wa­kacji oraz wyjazdów służbowych na terenie całego kraju i za granicą z siedzibą w Krośnie i w Rzeszowie. Zadowolenie Klientów jest naszym priorytetem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jakość usług naszego biura turystycznego zawsze była na jak najwyższym poziomie. Wyszkolona kadra pracowników codziennie czuwa nad bezpieczeństwem i wygodą Klientów wyjeżdżających dzięki nam na wakacje. Współpracujemy z największymi touroperatorami co gwarantuje stabilność na rynku i pewność dobrze spędzonego czasu z Why Not HOLIDAYS.Wczasy last minute | Wycieczki first minute | Wakacje All Inclusive | Wczasy w Egipcie | Wakacje dla singli | Dla narciarzy | Biuro podróży | Wczasy w Egipcie | Wakacje w Turcji | Wczasy w Chorwacji | Wakacje na Cyprze | Wczasy we Włoszech | Wczasy w Hiszpanii | Wakacje w Bułgarii | Wczasy w Grecji | Wczasy Czarnogóra | Wakacje w Tunezji

Opublikowane na stronie www.whynotholidays.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Realizacja: FollowUP | Regulamin