Bon do perfumerii Douglas

 

                                                          

 - wczasy, urlopy, wakacje
To, co przyciąga do Dalmacji każdego roku wielu turystów, to głównie śródziemnomorski klimat i przepiękne widoki. Chorwacja jest miejscem interesującym również pod względem kulturowym: w kulturze oraz architekturze chorwackiej wyraźnie widać wpływy zachodnioeuropejskie, typowo słowiańskie oraz śródziemnomorskie. Taka mieszanka wpływów i stylów tworzy interesujący całokształt.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Jak powiedział trener Kazimierz Górski "mecz można przegrać, wygrać lub zremisować", a my do tego dodamy, że bez względu na wynik, kibicować ulubionej drużynie można zawsze. Stąd zapraszamy do udziały w naszej zabawie, gdzie możecie pokazać jak wspieracie ulubioną drużynę na Euro 2012 i wygrać bon na 300 zł!
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Na rynku w Krośnie można już korzystać z darmowego dostępu do Internetu. Dzięki inicjatywie Grupy Why Not TRAVEL z Rzeszowa cała płyta rynku została objęta zasięgiem sieci hotspot.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Zabawa plastyczna "Moje wymarzone wakacje" organizowana przez biuro podróży Why Not HOLIDAYS, polegała na wykonaniu pracy plastycznej przedstawiającej wakacje dzieci. Prace zgłaszali najmłodsi w biurze Grupy Why Not TRAVEL przy ul. Piłsudskiego 1, w Krośnie.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Bułgaria, niezmiennie od kilku lat, króluje wśród wakacyjnych destynacji Polaków. Oprócz nas w tym regionie lubią wypoczywać również Niemcy i Rosjanie. Ale popularność Bułgarii to nie tylko korzystne ceny na każdą kieszeń, ale przede wszystkim długie, piaszczyste plaże, ciepłe morze i dobrze rozwinięta infrastruktura turystyczna.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
W najbliższy weekend, w dniach 1-3 czerwca w Krośnie obchodzone będą Dni Krosna. W związku z tym na mieszkańców „małego Krakowa” czeka wiele atrakcji i interesujących imprez. Biuro podróży Why Not HOLIDAYS, pragnąc dołączyć do tego wyjątkowego wydarzenia, organizuje zabawę dla najmłodszych w biurze Grupy Why Not TRAVEL przy ul. Piłsudskiego 1.
Więcej informacji

Drożej w Rzymie

28.05.2012
 - wczasy, urlopy, wakacje
Nieprzyjemna informacja dla tych, którzy wybierają się do Rzymu. Od 25. maja weszły w życie nowe, wyższe ceny biletów komunikacji miejskiej. Niestety nie jest to symboliczna podwyżka o kilka centów, bo na niektórych typach biletów cena jest aż o 50% większa w stosunku do poprzedniej ceny.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Zapraszamy do nowo otwartego biura Grupy Why Not TRAVEL. Od 7 maja można nas znaleźć w Warszawie! Nowa placówka znajduje się w centrum Warszawy, przy ul. Dobrej 29. W ofercie biura znajdują się produkty poszczególnych marek Grupy.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Piłka nożna zupełnie Cię nie emocjonuje, nie podnosi Ci się ciśnienie na hasło Euro i najchętniej przeszedłbyś w stan uśpienia na czas rozgrywek piłkarskich w czasie Euro2012? Mamy dla Ciebie lepszą alternatywę, a mianowicie... odpocznij od Euro na wczasach all inclusiv w rewelacyjnych cenach!
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Jeżeli uwielbiasz wyścigi Formuły 1 i z uwagą śledzisz każde spotkanie, mamy dla Ciebie wymarzoną ofertę! Z Why Not HOLIDAYS możesz teraz na własne oczy zobaczyć wyścigi na torach oraz poczuć te emocje.
Więcej informacji
Przejdź do góry
Strona 50 z 56 [1]4849505152[56]

Why Not HOLIDAYS to biuro podróży zajmujące się kompleksową organizacją urlopów, wa­kacji oraz wyjazdów służbowych na terenie całego kraju i za granicą z siedzibą w Krośnie i w Rzeszowie. Zadowolenie Klientów jest naszym priorytetem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jakość usług naszego biura turystycznego zawsze była na jak najwyższym poziomie. Wyszkolona kadra pracowników codziennie czuwa nad bezpieczeństwem i wygodą Klientów wyjeżdżających dzięki nam na wakacje. Współpracujemy z największymi touroperatorami co gwarantuje stabilność na rynku i pewność dobrze spędzonego czasu z Why Not HOLIDAYS.Wczasy last minute | Wycieczki first minute | Wakacje All Inclusive | Wczasy w Egipcie | Wakacje dla singli | Dla narciarzy | Biuro podróży | Wczasy w Egipcie | Wakacje w Turcji | Wczasy w Chorwacji | Wakacje na Cyprze | Wczasy we Włoszech | Wczasy w Hiszpanii | Wakacje w Bułgarii | Wczasy w Grecji | Wczasy Czarnogóra | Wakacje w Tunezji

Opublikowane na stronie www.whynotholidays.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Realizacja: FollowUP | Regulamin