Bon do perfumerii Douglas

 

                                                          

 - wczasy, urlopy, wakacje
Ostatnie bankructwo SkyClub odbiło się głośnym echem w mediach i wśró turystów. Niestabilność rynku i problemy finansowe organizatorów powodują, że turyści mają wiele uzasadnionych obaw i pytań . Co się stanie, jeśli touroperator ogłosi upadłość podczas naszego pobytu za granicą? Kilka rad, jak się wtedy zachować.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Sky Club złożył dziś do sądu wniosek o upadłość biura podróży. Touroperator sprzedawał wycieczki pod marką Triada oraz własną. Mazowiecki Urząd Marszałkowski ma 25 mln zł gwarancji, które mają zostać przekazane na pokrycie roszczeń klientów.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Sharm el Sheikh od dłuższego czasu należy do topowych kierunków wakacyjnych. Najliczniej i najchętniej wypoczywają tam Rosjanie, Niemcy, Anglicy oraz Polacy. Europejskie standardy już od dawna obowiązują w kurortach egipskich, a orientalny klimat kusi Europejczyków, tak samo zresztą jak ceny.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Co ciekawego czeka podróżnych w tym miejscu? Przede wszystkim plaża i ciepłe wody Morza Śródziemnomorskiego. Klimat i warunki z pewnością zadowolą każdego, kto oczekuje od wakacji w Tunezji wypoczynku na słońcu i słodkiego lenistwa. Dla turystów, którzy w przerwie między plażowaniem chcieliby zobaczyć coś ciekawego, zabytków w Tunisie nie brakuje.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Jedziemy na wymarzoną wycieczkę do ciepłych krajów. Wyśmienicie się bawimy, korzystamy z dobrodziejstw słonecznych promieni i gorącego klimatu. Zwiedzamy i kupujemy pamiątki, by pielęgnować w przyszłości wspomnienia z podróży. A jeśli o pamiątkach mowa, wśród turystów dominują generalnie dwa typy podejścia do zakupów: nabywanie bez opamiętania ton bazarowych gadżetów lub odkładanie decyzji o zakupie na ostatnią chwilę. Oba te zachowania sprawiają, że do naszych domów po powrocie trafiają często tandetne przedmioty „Made in China”…
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Why Not HOLIDAYS, wspólnie z marką Why Not FLY, patronuje kultowej imprezie jaką jest rajd cross country "Baja Carpathia 2012". To motorowe wydarzenie cieszy się dużą popularnością wśród publiczności, uczestników rajdów i fachowych obserwatorów.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
To, co przyciąga do Dalmacji każdego roku wielu turystów, to głównie śródziemnomorski klimat i przepiękne widoki. Chorwacja jest miejscem interesującym również pod względem kulturowym: w kulturze oraz architekturze chorwackiej wyraźnie widać wpływy zachodnioeuropejskie, typowo słowiańskie oraz śródziemnomorskie. Taka mieszanka wpływów i stylów tworzy interesujący całokształt.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Jak powiedział trener Kazimierz Górski "mecz można przegrać, wygrać lub zremisować", a my do tego dodamy, że bez względu na wynik, kibicować ulubionej drużynie można zawsze. Stąd zapraszamy do udziały w naszej zabawie, gdzie możecie pokazać jak wspieracie ulubioną drużynę na Euro 2012 i wygrać bon na 300 zł!
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Na rynku w Krośnie można już korzystać z darmowego dostępu do Internetu. Dzięki inicjatywie Grupy Why Not TRAVEL z Rzeszowa cała płyta rynku została objęta zasięgiem sieci hotspot.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Zabawa plastyczna "Moje wymarzone wakacje" organizowana przez biuro podróży Why Not HOLIDAYS, polegała na wykonaniu pracy plastycznej przedstawiającej wakacje dzieci. Prace zgłaszali najmłodsi w biurze Grupy Why Not TRAVEL przy ul. Piłsudskiego 1, w Krośnie.
Więcej informacji
Przejdź do góry
Strona 42 z 49 [1]4041424344[49]

Why Not HOLIDAYS to biuro podróży zajmujące się kompleksową organizacją urlopów, wa­kacji oraz wyjazdów służbowych na terenie całego kraju i za granicą z siedzibą w Krośnie i w Rzeszowie. Zadowolenie Klientów jest naszym priorytetem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jakość usług naszego biura turystycznego zawsze była na jak najwyższym poziomie. Wyszkolona kadra pracowników codziennie czuwa nad bezpieczeństwem i wygodą Klientów wyjeżdżających dzięki nam na wakacje. Współpracujemy z największymi touroperatorami co gwarantuje stabilność na rynku i pewność dobrze spędzonego czasu z Why Not HOLIDAYS.Wczasy last minute | Wycieczki first minute | Wakacje All Inclusive | Wczasy w Egipcie | Wakacje dla singli | Dla narciarzy | Biuro podróży | Wczasy w Egipcie | Wakacje w Turcji | Wczasy w Chorwacji | Wakacje na Cyprze | Wczasy we Włoszech | Wczasy w Hiszpanii | Wakacje w Bułgarii | Wczasy w Grecji | Wczasy Czarnogóra | Wakacje w Tunezji

Opublikowane na stronie www.whynotholidays.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Realizacja: FollowUP | Regulamin