Bon do perfumerii Douglas

 

                                                          

 - wczasy, urlopy, wakacje
Wyobrażacie sobie świat przyrody bez nosorożców, tygrysów czy słoni? Te piękne dzikie zwierzęta należą do gatunków zagrożonych i podlegają ścisłej ochronie. Niemniej jednak ich status nie wygląda najlepiej. Kłusownictwo i nielegalny handel kością słoniową znacząco przyczyniają się do zmniejszenia populacji tych zwierząt.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Od wczoraj na stronie whynotholidays.pl pojawiła się z boku ikona "Testu stronę". Chcielibyśmy poznać Waszą opinię i polepszyć nasz serwis, aby był jeszcze atrakcyjniejszy!
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Madryt, stolica Hiszpanii, jest miastem niezwykłym, głównie ze względu na mnogość atrakcji, które oferuje swoim turystom. Połączenie bogatej kultury, urzekającej kuchni i cudownych zabytków zachwyci każdego, kto tutaj przyjedzie.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Klub piłkarski rozpocznie rundę jesienną sezonu 2012/2013 ze wsparciem nowych sponsorów. Będą nimi Why Not FLY oraz Why Not HOLIDAYS z Rzeszowa. Po obiecującym zakończeniu zeszłego sezonu CWKS Resovia ma szanse na walkę o najwyższe trofea w grupie wschodniej II Ligi.
Więcej informacji
Costa Brava znaczy Dzikie Wybrzeże. Jest to jednak region oswojony na tyle, że każdego roku jest najchętniej odwiedzanym miejscem w Hiszpanii. Błękitne, bezchmurne niebo, czysta woda morska, piaszczysta plaża i bujne życie nocne - to są atuty tego regionu.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Każdy z nas słyszał o nich co najmniej raz. Do dziś nie milkną legendy i opowieści, które przez jednych traktowane są jako totalne bzdury i mity, podczas gdy inni wciąż próbują rozwikłać ich zagadkę. El Dorado, Troja, Atlantyda... Jakie tajemnice skrywają te miejsca?
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Turcja na drugą połowę sierpnia. Długi urlop w super cenie. Gwarancja bezpieczeństwa od TUI Polska.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
9 sierpnia rozpocznie się 21. Rajd Rzeszowski. Przez 3 dni 140 zgłoszonych załóg rywalizować będzie na podkarpackich trasach. W wyścigu wezmą udział najlepsi kierowcy nie tylko z Polski, ale także z zagranicy. Rajd to doskonała okazja do podziwiania sportowych zmagań oraz poznania Rzeszowa i jego okolic.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Ostatnie głośne upadki w branży turystycznej, a zwłaszcza Sky Clubu, Alba Tour czy linii lotniczych OLT Express są powodem do niekopoju tm bardziej, że mamy w pełni sezon urlopowy. Czy to powód, aby stracić zaufanie do wszystkich touroperatorów i biur podróży, oddać bilet i zapomnieć o wakacjach? Z pewnością nie, ale warto przed podróżą sprawdzić kilka rzeczy.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Sagada to dziesięciotysięczne filipińskie miasto w prowincji Lalawigang Bulubundukin, położone 275 km na północ od stolicy kraju Manilli (czyli jakieś 6 godz. jazdy autobusem). Sagada słynie z jednego z najbardziej niezwykłych rytuałów pogrzebowych na świecie. Zobaczyć tam można wiszące trumny, czyli cmentarze na skałach.
Więcej informacji
Przejdź do góry
Strona 48 z 56 [1]4647484950[56]

Why Not HOLIDAYS to biuro podróży zajmujące się kompleksową organizacją urlopów, wa­kacji oraz wyjazdów służbowych na terenie całego kraju i za granicą z siedzibą w Krośnie i w Rzeszowie. Zadowolenie Klientów jest naszym priorytetem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jakość usług naszego biura turystycznego zawsze była na jak najwyższym poziomie. Wyszkolona kadra pracowników codziennie czuwa nad bezpieczeństwem i wygodą Klientów wyjeżdżających dzięki nam na wakacje. Współpracujemy z największymi touroperatorami co gwarantuje stabilność na rynku i pewność dobrze spędzonego czasu z Why Not HOLIDAYS.Wczasy last minute | Wycieczki first minute | Wakacje All Inclusive | Wczasy w Egipcie | Wakacje dla singli | Dla narciarzy | Biuro podróży | Wczasy w Egipcie | Wakacje w Turcji | Wczasy w Chorwacji | Wakacje na Cyprze | Wczasy we Włoszech | Wczasy w Hiszpanii | Wakacje w Bułgarii | Wczasy w Grecji | Wczasy Czarnogóra | Wakacje w Tunezji

Opublikowane na stronie www.whynotholidays.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Realizacja: FollowUP | Regulamin