Bon do perfumerii Douglas

 

                                                          

Bagaż w samolocie

26.09.2012
 - wczasy, urlopy, wakacje
Bagaż jest niezbędnym elementem każdej podróży. Przedstawiamy poniżej jakie są dopuszczalne rodzaje bagażu w samolocie. Dokładną liczebność i wielkość bagażu precyzują międzynarodowe przepisy lotnicze. Wyróżnia się dwa rodzaje bagażu, tj. bagaż zarejestrowany i niezarejestrowany, czyli podręczny.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Chiny, zwane Państwem Środka, to jedna z najstarszych światowych cywilizacji. Na obszarze niemal 10 mln km² mieszka 1340 mln ludzi, co sprawia, że Chiny zajmują pierwsze miejsce pod względem liczby ludności, a na 1 km² przypada ponad 140 osób.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Już w najbliższą niedzielę 23 września odbędzie się trzecia edycja Pucharu Polski Kobiet w bilarda. Biuro podróży Why Not HOLIDAYS patronuje temu wydarzeniu, które rozegra się w rzeszowskim klubie bilardowym "Ósemka".
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Leć w poszukiwaniu słońca. Gdy za oknami jesień prezentuje swoje deszczowe wdzięki, wybierzcie słoneczną alternatywę. Najlepsze oferty last minute do Grecji i na Cypr.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Wolna Encyklopedia internetowa Wikipedia ogłosiła konkurs fotograficzny „Wiki Lubi Zabytki”. Jest to już druga edycja konkursu fotograficznego, w której każdy może wziąć udział. Konkurs dla Polaków jest częścią inicjatywy o zasięgu światowym „Wiki Loves Monuments 2012”.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Polski duet Karol Skowerski (Nosan Galeria Echo Kielce) oraz Wojciech Szewczyk (Konsalnet Warszawa) wywalczył na Filipinach tytuł wicemistrzów świata w bilardzie! Za swój wynik otrzymali czek na 30.000$
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Survival to modny ostatnio sposób na spędzenie wolnego czasu. To bardziej męska forma wypoczynku, polegająca na przetrwaniu w różnym środowisku, wymagająca samodzielności oraz dużej dawki wytrwałości.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
Zapewne wielu z was zastanawia się, co to jest i czy couchsurfing działa w Polsce. Ci, którzy szukają okazji oraz niepowtarzalnych wspomnień z wyjazdów, zapewne korzystają z tego typu noclegów od dłuższego czasu. Mimo to couchsurfing nie jest tak popularny w Polsce jak nocowanie w tanich hostelach na obrzeżach miast, dlatego warto przybliżyć każdemu, o co tutaj chodzi.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
W ostatni weekend (31 sierpnia–2 września) odbyła się w Krośnie kolejna edycja Święta Kultur Pogranicza Karpackie Klimaty. Podczas tegorocznej edycji miasto utonęło w słonecznikach. A to za sprawą konkursu zorganizowanego przez patrona festiwalu – biura podróży Why Not HOLIDAYS.
Więcej informacji
 - wczasy, urlopy, wakacje
W ostatni weekend wakacji (31 sierpnia–2 września) odbędzie się w Krośnie kolejna edycja Święta Kultur Pogranicza Karpackie Klimaty. Już od ośmiu lat ta wyjątkowa impreza przyciąga tłumy turystów oraz mieszkańców regionu do Krosna. Smaki wieloetnicznego Pogranicza będzie można poznać dzięki wspólnym biesiadowaniu oraz degustując aromatyczne trunki i tradycyjne potrawy karpackie. Podczas tegorocznej edycji miasto utonie w słonecznikach. A to za sprawą patrona festiwalu – biura podróży Why Not HOLIDAYS.
Więcej informacji
Przejdź do góry
Strona 47 z 56 [1]4546474849[56]

Why Not HOLIDAYS to biuro podróży zajmujące się kompleksową organizacją urlopów, wa­kacji oraz wyjazdów służbowych na terenie całego kraju i za granicą z siedzibą w Krośnie i w Rzeszowie. Zadowolenie Klientów jest naszym priorytetem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jakość usług naszego biura turystycznego zawsze była na jak najwyższym poziomie. Wyszkolona kadra pracowników codziennie czuwa nad bezpieczeństwem i wygodą Klientów wyjeżdżających dzięki nam na wakacje. Współpracujemy z największymi touroperatorami co gwarantuje stabilność na rynku i pewność dobrze spędzonego czasu z Why Not HOLIDAYS.Wczasy last minute | Wycieczki first minute | Wakacje All Inclusive | Wczasy w Egipcie | Wakacje dla singli | Dla narciarzy | Biuro podróży | Wczasy w Egipcie | Wakacje w Turcji | Wczasy w Chorwacji | Wakacje na Cyprze | Wczasy we Włoszech | Wczasy w Hiszpanii | Wakacje w Bułgarii | Wczasy w Grecji | Wczasy Czarnogóra | Wakacje w Tunezji

Opublikowane na stronie www.whynotholidays.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Realizacja: FollowUP | Regulamin